92. VĚK běží od 30 May 2024 20:00 Online 0 lidí Čas serveru 13 Jun 2024 05:32


Brnění a jeho doplňky
Bugy a jejich hlášení
Cantina
Creep
Doplňky
Drogy
Gildy
Holozáznam
Jezdecká zvířata
Karma
Lodě a vše kolem nich
Novinky pro příští věk
Perky a skilly
Planety
Procházení okolí
Rasy a povolání
Registrace a tvorba postavy
Souboje
Speedery
Taktiky pro začátečníky
Tituly
Úkoly
Vlastnosti postavy
Vybavení
Vysvětlivky
Zbraně
Batohy
Boty
Brnění
Creep
Drogy
Gildy
Helmy
Jezdecká zvířata
Karma
Krystaly
Komplety
Komplety (vesmír)
Lodě
Motory
Opasky
Pancíře
Perky
Rasy
Speedery
Skilly
Systémy
Tituly
Upgrade helem a bot
Vybavení
Vybavení (lodě)
Vybavení (speciální)
Zbraně
Zbraně (lodě)ZBRANĚ

Lov beze zbraně a případná sebeobrana beze zbraně jsou takřka nemyslitelné. Je sice pár jedinců, co se spoléhají pouze na vlastní svaly, ale zbraně, ač jsou až na výjimky vládou Imperia zakázány, jsou v Galaxii tak běžné, jako boty nebo kalhoty. Hlavně pak u námezdních lovců a jiných kriminálních živlů. Zbraní je mnoho druhů a typů, od chladných (šipky, dýky, nože, meče a to i světelné atp.), přes energetické (blastery, lasery, disruptory atp.) a výbušné (detonátory, iontové pušky, raketomety atp.) až po toxické (zbraně používající jedy a jiné toxické látky nebo paralizující a usmrcující jiným nekonvenčním způsobem).

VÝBĚR A NÁKUP ZBRANÍ

 • Zbraně se nakupují pod položkou "Zbraně" na záložce ČERNÝ TRH

 • Můžete si nastavit vyhledávání dle parametrů a tak si zjednodušit výběr, zbraň koupíte kliknutím na vybranou položku a potvrzením v rámečku který se objeví (upozorňujeme, že v IE 6- se rámeček objevuje na začátku stránky, a tak je popřípadě potřeba vyrolovat)

 • Zbraně se dělí na stálé a jednorázové a hlavně podle typu damage (Cold, Electric, Projectile, Plasma, Laser, Explosive a Toxic)

 • Zbraně se také rozdělují na granáty (grenade), pistole (gun), světelné meče (lightsaber), chladné zbraně (blade), karabiny (carabine), pušky (rifle) a na kanony (cannon).

 • Ceny zbraní jsou počítány automaticky v závislosti vzhledem k parametrům zbraně a ostatním skutečnostem ovlivňujícím cenu na černém trhu (perky, skilly, vlastnosti postavy atp. viz příslušné body helpu)
POUŽÍVÁNÍ ZBRANÍ

 • Zbraň je po nákupu umístěna automaticky do pravé, případně levé ruky postavy pokud je to možné nebo do batohu

 • Váha určuje, jaké zbraně můžete nést; nést můžete zbraně s celkovou vahou "STRENGTH-1" a méně

 • Stálou zbraň koupíte a bez omezení používáte dokud ji opět neprodáte, jednorázová zbraň (označená za názvem (1)) je na jedno použití a po prvním použití (první souboj při kterém má hráč zbraň v ruce) zmizí (nezapočítává se však jako užitá věc nebo droga), tyto zbraně jsou také podstatně levnější

 • Zbraně přidávají do damage fixní hodnotu nebo procenta ze základního (natrénovaného) damage nebo obojí a to ve finálním pořadí: Základní hodnota Damage hráče + Procentuální hodnota ze základní hodnoty hráče (dáno zbraní) + fixní hodnota zbraně (dáno zbraní)

 • Na každý typ armoru (vyjma atypického energetic) má určité typy damage extrémní účinnost (133% damage) a naopak každé brnění (vyjma unarmored) je na určitý typ damage rezistentní (způsobuje pouze 85% damage)

  TYPE UNARMORED LIGHT MEDIUM HEAVY ENERGETIC FORCE
  UNWEAPONED------------------
  COLD10%33%----15%------
  ELECTRIC10%----15%33%------
  EXPLOSIVE10%-15%---33%------
  LASER10%-15%33%---------
  PLASMA10%33%-15%---------
  PROJECTILE10%---33%-15%------
  TOXIC33%---------------
  FORCE10%0%/33%0%/33%0%/33%------


 • Zbraně můžete podle potřeby v rukou prohazovat, přesouvat do batohu (pokud není plný, váha věcí v něm by nepřesáhla po přesunu limit hmotností, nebo případně je-li v batohu zbraň jež by mohla být zaměněna se zbraní aktuální) a z batohu do rukou, případně prodat a to V položce menu "Info o postavě" na záložce "Postava" (viz Postava)

 • Některé zbraně přidávají kromě hodnoty a typu damage také některé Vlastnosti postavy, avšak nemohou přidávat/ubírat nad celkovou hodnotu 10, v popřípadě 1

 • Zbraně s váhou 4 a 5 jsou těžké - obouruční zbraně a pokud nemáte titulovou větev SNIPING, nemůžete k nim nosit žádnou další zbraň, i přesto, že případně máte dostatečnou STRENGTH!!!

 • Pokud máte v rukou těžší zbraň(e) než unesete, tak automaticky dostáváte postih. Za každé kg přesahují vaši nosnost rukou získáváte postih v podobě -10% damage, -10% hitpoints, -1 AGILITY

[Novinky]   [Přihlášení]   [Info]   [Autoři]   [Registrace]   [Aktivace účtu]   [Výsledky věků]   [TOP 10]   [Tutorial]   [Help]   [Pravidla]

© by Sandro 2005-2024
Bounty Hunter, Star Wars and all related characters, names and terminology © Lucasfilm Ltd.
The Bounty Hunter's Guild is a non-profit web site.