92. VĚK běží od 30 May 2024 20:00 Online 0 lidí Čas serveru 13 Jun 2024 05:38


Brnění a jeho doplňky
Bugy a jejich hlášení
Cantina
Creep
Doplňky
Drogy
Gildy
Holozáznam
Jezdecká zvířata
Karma
Lodě a vše kolem nich
Novinky pro příští věk
Perky a skilly
Planety
Procházení okolí
Rasy a povolání
Registrace a tvorba postavy
Souboje
Speedery
Taktiky pro začátečníky
Tituly
Úkoly
Vlastnosti postavy
Vybavení
Vysvětlivky
Zbraně
Batohy
Boty
Brnění
Creep
Drogy
Gildy
Helmy
Jezdecká zvířata
Karma
Krystaly
Komplety
Komplety (vesmír)
Lodě
Motory
Opasky
Pancíře
Perky
Rasy
Speedery
Skilly
Systémy
Tituly
Upgrade helem a bot
Vybavení
Vybavení (lodě)
Vybavení (speciální)
Zbraně
Zbraně (lodě)Besadii Kajidic Besadii Kajidic
Besadii je jedním ze dvou nejvýznamnějších Huttských klanů v Galaxii. V době Impéria se tato gilda těšila vysokých výnosů z výroby drog pod vedením zkušeného leadera Aruka. Avšak v období Rebelské krize byla vystavena mnoha problémům, ať už smrti Aruka, či nájezdu rebelských pirátů na jejich drogové výrobny. Nyní je u moci perspektivní Durga Hutt a s ním i jistá spolupráce s princem Xizorem, konkurenčního Black Sunu.
Black Sun Black Sun
Black Sun je jednou z několika nejpočetnějších pirátsko-pašeráckých organizací. Pod vládou prince Xizora zažívá gilda naprostý rozkvět, umocněný podporou Impéria. Xizor zachází tak daleko, že začíná konkurovat samotnému Darth Vaderovi v přízni Císaře. Bohatství Black Sunu též plyne ze silné vyděračské pověsti.
Cardas Organisation Cardas Organisation
Historie této organizace a tohoto vůdce začíná ještě před Klonovými válkami. Mladý pašerák jménem Jorj Car'das po setkání s Chisským válečníkem (Thrawn) zakládá svojí vlastní skupinu pašeráků. Po několika letech se rozrůstá natolik, že jeho organizace směle konkuruje i Jabba Huttovi. Car'das však vážně onemocněl a vydal se hledat pomoc. Organizaci pravděpodobně převezme jeden z jeho poručíků - Talon Karrde.
Corporate Sector Hunters Corporate Sector Hunters
Lovci z Korporačního sektoru a jeho okolí jsou velmi tajemní. Ze svých teritorií se vydávají jen zřídka a jen na velmi krátkou dobu. Není známo, kdo je vede, nebo, jestli jsou nějak pevně sdruženi.
Crimson Nova Crimson Nova
Crimson Nova je součástí legendární Bounty Hunter's Guild. Dokonce je jednou z jeho nejmocnějších složek pod velením lovkyně Miky. Mezi členy této organizace patří například Aurra Sing, Boushh nebo Zuckuss.
Desilijic Kajidic Desilijic Kajidic
Celé organizaci vládne Hutt jménem Jabba Desilijic Tiure. Narodil se svému otci Zorbovi, asi 600 let před bitvou u Yavinu na Nal Huttě. Časem se stal jedním z hlavních představitelů klanu Desilijic a jeho vzrůstající moc ho inspirovala k expanzi do Vnějšího okraje, kde si zařídil vlastní zločinecké impérium s centrem na vyprahlé planetě Tatooine. Vládu nad Kajidicem převzal po své tetě Jiliac, která zemřela v boji s mladým vůdcem konkurenčního kajidicu z Besadi.
Imperial Security Bureau Imperial Security Bureau
Imperial Security Bureau, také známý jako Imperial Security, zkráceně ISB, je klíčem tajné služby Galaktického Impéria pod Císařem Palpatinem. Je to oddělená část z mnohem větší a často rivalské Imperiální Inteligence. ISB je známa svými dosti tvrdými donucovacími prostředky a neváhá najmout námezdní lovce, či pašeráky pro splnění rozkazů.
Mandalorian Troopers Mandalorian Troopers
Tato starodávná gilda, jejíž kořeny sahají hluboko do počátku Staré republiky, čítala tisíce členů. Tito dokonale vycvičení válečníci byli postupem času prakticky vyhubeni neustálými boji s mnoha nepřáteli. V době Impéria se k této gildě už snad nikdo ani dobrovolně nepřihlásí, ale všichni vědí, že jejím dnům ještě není konec. Dokonce samotný Boba Fett nepopírá její existenci.
Nym Guild Nym Guild
Nym Guild má své sídlo na planetě Lok v systému Tatooine. V dobách Staré republiky byl Lok testovací planetou pro Obchodní federaci, kde například vyzkoušeli obávané droideky. Pirát a vysloužilý Starorepublikový kapitán Nym zde založil svou organizaci už v době před krizí na Naboo a nyní se věnuje převážně pašování a lovu lidí, protože není úplně nakloněn Impériu.
Rebel Security Force Rebel Security Force
Jako protiváha ISB vznikla v rebelských řadách organizace Rebel Security Force. Gilda samotná se stala součástí organizace a pomáhá udržet celé Rebelstvo v chodu. V této sekci Rebelské aliance se vystřídalo mnoho významných postav Povstalecké aliance. Jedním z prvních velitelů byl Garm Bel Iblis, bývalý Corellianský senátor. Po nějakém čase se však ve vedení objevil dosud poslední a zároveň nejvýznamnější vůdce - budoucí admirál a šéf Alpha Blue, přísně tajné sekce rozvědky Nové republiky, Hiram Drayson.
Red Guard Red Guard
Císařovu osobní stráž vyznačuje rudý oděv, který zakrývá celé jejich tělo. Rudá garda nemá na starost jen přímou ochranu Imperátora. Plní jeho rozkazy, když je třeba někoho zlikvidovat, zajmout nebo přivést. Rovněž jsou občas posíláni ke stormtrooperským jednotkám kvůli výcviku. Jejich život naplňuje služba císaři. Pokud chce Palpatine někoho tiše odstranit nebo zajmout, často se obrací na svojí gardu.
Red Hand Red Hand
Rudá ruka si říká vůbec první speciální profesionální jednotka Rebelů. Pod vedením své velitelky Briy Tharen mají na kontě hodně úspěšných misí, ale jelikož je Rebelie v počátcích, tak si přivydělávají nájemným lovem. Poslední mise pod velením neohrožené Corelliánky se týká ukradení plánů Death Star.
Renthals Soldiers Renthals Soldiers
Tuto skupinu vede zkušená velitelka Drea Renthal. I když jsou to piráti, tak si přivydělávají únosy, krádežemi a nájemným lovem. Kapitánka velí svým členům ze své vlajkové lodi, corellianské korvety, Renthal's Fist. Samotná Drea se sblížila s profesionálním hráčem Landem Carlissianem a při jednom přepadu linkové lodi jemu a vůdkyni rebelské skupiny, Brie Tharen, zachránila život před obávaným Boba Fettem.
Skine Bounty Hunter College Skine Bounty Hunter College
Nejedná se vůbec o akademickou instituci, nýbrž o rozsáhlou síť námezdních lovců, špiónů, pašeráků operujících po celé Galaxii. Skine Bounty Hunter College je nezvyklou gildou. Každý lovec je specializovaný na jinou činnost a zdánlivě je nic nespojuje. Zvláštní je i fakt, že se tato gilda zabývá hledáním "ztracených" lidí, avšak ne každý si to může dovolit.
[Novinky]   [Přihlášení]   [Info]   [Autoři]   [Registrace]   [Aktivace účtu]   [Výsledky věků]   [TOP 10]   [Tutorial]   [Help]   [Pravidla]

© by Sandro 2005-2024
Bounty Hunter, Star Wars and all related characters, names and terminology © Lucasfilm Ltd.
The Bounty Hunter's Guild is a non-profit web site.