92. VĚK běží od 30 May 2024 20:00 Online 0 lidí Čas serveru 13 Jun 2024 06:52


Brnění a jeho doplňky
Bugy a jejich hlášení
Cantina
Creep
Doplňky
Drogy
Gildy
Holozáznam
Jezdecká zvířata
Karma
Lodě a vše kolem nich
Novinky pro příští věk
Perky a skilly
Planety
Procházení okolí
Rasy a povolání
Registrace a tvorba postavy
Souboje
Speedery
Taktiky pro začátečníky
Tituly
Úkoly
Vlastnosti postavy
Vybavení
Vysvětlivky
Zbraně
Batohy
Boty
Brnění
Creep
Drogy
Gildy
Helmy
Jezdecká zvířata
Karma
Krystaly
Komplety
Komplety (vesmír)
Lodě
Motory
Opasky
Pancíře
Perky
Rasy
Speedery
Skilly
Systémy
Tituly
Upgrade helem a bot
Vybavení
Vybavení (lodě)
Vybavení (speciální)
Zbraně
Zbraně (lodě)SPEEDERY

Přesto, že pohyb po vlastních nohách, chapadlech a jiných končetinách je velice efektivním na krátké vzdálenosti, na delší vzdálenosti bývá zdlouhavý, únavný a nepříjemný. Díky repulzorové technologii však existuje poměrně rychlý a pohodlný způsob dopravy po povrchu i nad povrchem planet a díky rozměrové přizpůsobivosti je montován i do menších dopravních prostředků. Tyto dopravní prostředky, speedery jsou vzhledem k cenové dostupnosti poměrně rozšířené a snadno k sehnání snad ve všech myslitelných koutech galaxie.

ZÁKLADY ŘÍZENÍ

 • Speedery slouží k ulehčení pohybu po planetách a tedy snižují počet kol související s pohybem po jejich povrchu, za lov creepu, napadení hráče a procházení okolí (kdy zároveň o jeden kilometr prodlužují možnou ujitou vzdálenost)

 • Speeder můžete koupit na černém trhu, tedy na záložce ČERNÝ TRH pod položkou "Speedery"

 • Parametry jsou počet kol snížených při lovu creepu (ikonka herního kola), počet kol snížených při napadení hráče (ikonka terénu a spotřeba paliva při užití Speederu (ikonka palivoměru)

 • Některé Speedery snižují jen počet kol za creep nebo za napadení hráče a jiné obojí

 • Každý speeder prodlužuje při procházení okolí automaticky možnou maximální ujitou vzdálenost a snižuje o jedno kolo počet kol utracených za procházení okolí

 • Aby došlo ke snížení počtu kol, musíte mít samosebou dostatek paliva!

 • Speeder funguje vždy, když máte dostatek paliva a nelze jej manuálně deaktivovat (jedině tak že prodáte veškeré palivo)

 • Snížení je vždy maximálně na miniální hranici jednoho kola a pokud je cena za užití jen jedno kolo, speeder se nepoužije a palivo tedy není spáleno

 • Pokud koupíte Speeder, je kapacita nádrže vaší lodi rozšířena o nádrž speederu, což je 5 kg a pokud loď nemáte, zobrazí se vám v levém informačním panelu oddělení loď ,ve kterém bude kapacita nádrže 5 kg a její současný stav

 • Jaký speeder máte a jeho parametry si můžete prohlédnout v "Info o postavě" na záložce POSTAVA v levém spodním rohu

 • Pokud máte speeder, můžete do něj při nalezení předmětu (nebo při vypadnutí předmětu z creepu nebo hledané osoby) daný předmět umístit (např. pokud nemáte v batohu dostatek místa, nebo byste jinak předmět neunesli)

 • Věc naložená na speederu vám nepřidává žádné bonusy, lze ji pouze prodat nebo přesunout do batohu. Na speeder nelze umístit věc z batohu.

[Novinky]   [Přihlášení]   [Info]   [Autoři]   [Registrace]   [Aktivace účtu]   [Výsledky věků]   [TOP 10]   [Tutorial]   [Help]   [Pravidla]

© by Sandro 2005-2024
Bounty Hunter, Star Wars and all related characters, names and terminology © Lucasfilm Ltd.
The Bounty Hunter's Guild is a non-profit web site.