92. VĚK běží od 30 May 2024 20:00 Online 0 lidí Čas serveru 13 Jun 2024 07:01


Brnění a jeho doplňky
Bugy a jejich hlášení
Cantina
Creep
Doplňky
Drogy
Gildy
Holozáznam
Jezdecká zvířata
Karma
Lodě a vše kolem nich
Novinky pro příští věk
Perky a skilly
Planety
Procházení okolí
Rasy a povolání
Registrace a tvorba postavy
Souboje
Speedery
Taktiky pro začátečníky
Tituly
Úkoly
Vlastnosti postavy
Vybavení
Vysvětlivky
Zbraně
Batohy
Boty
Brnění
Creep
Drogy
Gildy
Helmy
Jezdecká zvířata
Karma
Krystaly
Komplety
Komplety (vesmír)
Lodě
Motory
Opasky
Pancíře
Perky
Rasy
Speedery
Skilly
Systémy
Tituly
Upgrade helem a bot
Vybavení
Vybavení (lodě)
Vybavení (speciální)
Zbraně
Zbraně (lodě)PERKY A SKILLY

Perky jsou vašimi charakterovými rysy. Na rozdíl od karmických titulů si však tyto vlastnosti vybíráte na základě svého vědomí a svědomí sami a zaměřují se na specifickou činnost pro daný perk danou, jako je třeba lepší pilotáž lodě nebo schopnost lépe se bránit creepu. Naproti tomu Skilly charakterizují vaši šikovnost pro jednotlivé akce a reakce při soubojích jako je First Strike, Critical Strike nebo třeba Eagle Eye.

PERKY

 • S postupem na každý sudý level (do levelu 30 včetně) je možné si vybrat jeden z mnoha perků (nebo skillů). Tento výběr se zobrazí automaticky při postupu na daný level.

 • Kvalita, nebo chtele-li síla perku k výběru, je dána vaším levelem a hodnotou LUCK. Čím vyšší obě hodnoty, tím širší je výběr a užitná hodnota perků, které si můžete zvolit.

 • Perk, který si zvolíte, vám vždy zůstává do konce věku. Jen pokud by jste měl LU nižší než danný perk požaduje - perk se v tu chvílí stává nefunkční (N/A). (např.: Talented ale funguje jednorázově při použití).

 • Celkové množství perků není omezené a většinu perků je možno opětovným vybráním vylepšovat a to až na třetí úroveň, není-li u něj udáno jinak. Pokud již daný perk alespoň 1 máte, zobrazí se u něj při výběru perků v závorce jeho aktuální úroveň

 • Vybrané perky a jejich úroveň si můžete zpětně prohlédnout v položce Seznam perků pod bodem Postava v horním menu.

  Příklad:
  Právě jste překročil osmý level a v závislosti na vašem LUCK, řekněme 6 si můžete vybrat z několika perků. Vybral jste si perk Packer. To vám o mnoho ulehčuje nošení těch pár kilo navíc a tak unesete v batohu o 3 kg více.SPECIÁLNÍ PERKY

 • Některé perky nelze nabrat během levelování, ale hráč je dostane automaticky při splnění určitých podmínek

 • Tyto perky vyžadují minimální LUCK postavy 1 - jsou tedy vždy funkční. Počet speciálních perků není nijak omezen - pokud hráč splňuje podmínky pro jeho přidělení, speciální perk vždy dostane.

 • Perk 6th Sense hráč získá, pokud si vybere titulovou větev Way of the Dark (Light) Side

 • Perk Action Guy hráč získá plněním úkolů

 • Perk Bodybuilder hráč získá po vytrénování určitého množství kol

 • 4 různé perky, které zvyšují hitpoints hráče podle typu armoru, hráč získá během soubojů s jinými hráči, ve kterých má daný typ brnění nasazen - za napadení hráče dostane 4 zkušenosti, pokud je napaden, tak 2 zkušenosti

 • 7 různých perků, které zvyšují damage hráče podle typu zbraně, hráč získá během soubojů s jinými hráči, ve kterých má daný typ zbraně v rukou - za napadení hráče dostane 2 zkušenosti, pokud je napaden, tak 1 zkušenost za každou ruku, ve které má zbraň daného typu (pokud má právě jednu obouruční zbraň, počítá se jako by ji držel v obou rukách, a dostane tedy 4 / 2 zkušenosti)

 • Získaný počet zkušeností a kolik jich hráč bude ještě potřebovat pro získání perku se zobrazuje v Infu o postavě v levém sloupciSKILLY

 • S postupem na každý sudý level (do levelu 30 včetně) je možné si vybrat jeden z mnoha skillů (nebo perků). Při postupu na daný level se zobrazí výběr perků, po jehož přepnutí na vrchu tabulky si můžete vybrat místo perku skill.

 • Podobně jako u perků je i u skillů dána kvalita vaším levelem a hodnotou AGILITY. Takže čím vyšší obě hodnoty, tím širší je výběr a užitná hodnota skillů, které si můžete zvolit.

 • Skill, který si zvolíte, vám vždy zůstává do konce věku a nelze ho žádným způsobem zrušit (pouze nahradit jiným prostřednictvím speciálního perku), jen pokud by jste měl AG nižší než danný skill požaduje - skill se v tu chvílí stává nefunkční (N/A).

 • Celkově můžete mít maximálně tři skilly, avšak každý lze vylepšit až na třetí úroveň (pomocí perku i na čtvrtou). Případně zvýšit jeho hodnotu pomocí helmy/bot/perku/ předmětu nebo dočasně pomocí drog.

 • Ve hře existují skilly permanentní (stálé) a skilly s procentuální šancí. Skilly permanentní (např: Slayer, Feedback, Blur a jiné) se zobrazují vždy v infu o souboji, i když nebudou mít žádnou účinnost, kdežto skilly s procentuální šancí (např: Bash, Evasion, Despair a jiné) se zobrazují v infu o souboji pouze tehdy, pokud ho v daném souboji použijete.

 • Vybrané skilly a jejich hodnotu si můžete prohlédnout vlevo dole v obrazovce Moje postava.

 • Maximální hodnota procentuálního skillu je omezena na hranici 95%.

[Novinky]   [Přihlášení]   [Info]   [Autoři]   [Registrace]   [Aktivace účtu]   [Výsledky věků]   [TOP 10]   [Tutorial]   [Help]   [Pravidla]

© by Sandro 2005-2024
Bounty Hunter, Star Wars and all related characters, names and terminology © Lucasfilm Ltd.
The Bounty Hunter's Guild is a non-profit web site.